O nás

“Nejedeme” na objemy zakázek, ale na kvalitu, a zakládáme si na osobním přístupu.

Energomex působí na trhu již od roku 2010. Jsme sehraný tým odborníků v oblastech energetiky, tepelné techniky, projekce revitalizace pozemních staveb, technického zařízení budov. Zabýváme se energetikou staveb ve všech jejích oblastech a specializujeme se na projekty, které následně žádají o dotace.

Pomůžeme vám snížit vaše náklady na energie i vaši uhlíkovou stopu  a získat na to i tu nejvhodnější dotaci. Postaráme se o vše od předběžné energetické studie, přes dokumenty potřebné pro podání žádosti o dotaci, stavební povolení až po výběrové řízení na dodavatele. Ať už řešíte novostavbu anebo stávající objekt, jste podnikatel, soukromá osoba či zástupce obce, můžete se spolehnout, že uděláme vše pro to, aby váš projekt dopadl co do energetické náročnosti i financí maximálně efektivně. Vše s vámi předem podrobně prodiskutujeme, v případě rekonstrukcí samozřejmě osobně projdeme objekt, abychom mohli navrhnout optimální řešení Vám na míru.

U novostavby vypracujeme celou koncepci energeticko-ekonomického systému budovy anebo vyhodnotíme energetickou náročnost již hotového projektu. U stávajících objektů pomůžeme uspořit energie všemi ekonomicky efektivními způsoby – od návrhu zateplení, přes úspory technologiemi (např. solární termické a fotovoltaické systémy, větrání s rekuperací, využití tepla z odpadních vod, výměnu elektrického vytápění za systém s tepelným čerpadlem či výměnu neekologického vytápění za nízkoemisní zdroj na biomasu), až po získání levnějšího dodavatele energií.

Co konkrétně nabízíme a za jakých podmínek najdete v sekcích:

Rádi byste s námi váš záměr probrali osobně?  Neváhejte nás kontaktovat!

 

Rekonstrukce lidového domu
Fotovoltaika – energetický posudek
Pasivní dům – energetický posudek a PENB
Energetický posudek pro PVK
Energetický posudek průmyslového podniku
ISO 50001
Nová kotelna mateřské školy
Rekonstrukce pražského metra
Revitalizace bytového domu
Reference